Eskişehir Dekorasyon

Hakkımızda

Mobilyacı Hakan, Eskişehir’de 10 yılı aşan tecrübesiyle üretim ve yapan, ürünlerini ülkenin ve dünyanın dört bir yanına ulaştıran, kaliteli ve deneyimli bir mobilya imalatçısıdır. Ürün kalitesini her zaman maksimum seviyede tutarak müşteri memnuniyetini arttıran Mobilyacı Hakan, kişiye özel projeler hayata geçirmektedir.

Mobilyacı Hakan, mutfak, banyo, salon, kiler, yatak odası gibi aklınıza gelecek her alanda hem şıklık hem ergonomi hem de kullanım kolaylığı sağlayacak çözümler üretmektedir. Eskişehir mobilya imalat firması olarak her ürünü isteğinize göre şekillendiriyor, projelendiriyor ve teslim ediyoruz. Müşterilerimizin fikirlerini konseptlerle birleştiren ustalarımız, yalnızca görüntü değil kullanımı da tasarlar.

Eskişehir dekorasyon firmaları arasında girdiğimiz günden beri tüm müşterilerimize uzun yıllar kullanabilecekleri mobilyalar üretmekterek, keyifli tasarımlar ortaya çıkarmaktayız.  Mobilyaların imalatı, montajı, sökülmesi, dekorasyon ve inşaat taahhüt alanlarında hizmet veren Mobilyacı Hakan, her zaman en iyi hizmet için çalışmaktadır.

 

Mobilyacı Hakan İletişim Bilgileri

Adres: Baksan San. Sit. No : 109 / 16 Tepebaşı/Eskişehir

Gsm: 0506 970 97 07

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım